De gezichten achter HALO

Maatschappelijke zetel:

HALO vzw

Vic Meesstraat 1/13 

2900 SCHOTEN  (België)                                                                                                  

T, 056 66 88 69  GSM 0473 91 87 75

Mail onze diensten

voorzitter@halovzw.info
ondervoorzitter@halovzw.info
secretariaat@halovzw.info
nieuwsbrief@halovzw.info
penningmeester@halovzw.info
webmaster@halovzw.info
dagelijks_bestuur@halovzw.info
bestuur@halovzw.info
Eric BringmansBestuurslid/Medewerker
E. eric@halovzw.infoT. 089 41 68 92M. 0498 14 53 79
Edwin ClaesVerantw. Secretariaat
E. edwin@halovzw.infoT. 053 67 48 00M. 0476 51 54 07
Dirk DelvaSociale dienst
E. dirk@halovzw.infoT. 016 34 43 58
Bart DuyckVicevoorzitter
Antoon De RuyckBestuurslid/medewerker
E. Antoon@halovzw.infoM. 0475 64 77 77
Katrien De la MarcheBestuurslid/medewerker
E. Katrien@halovzw.infoT. 0485 76 06 06
Griet Van EyckVerantwoordelijke Facebook
E. griet@halovzw.infoM. 0494 42 48 68
Patrick VandorpeVoorzitter
E. Voorzitter@halovzw.infoT. 056 66 88 69M. 0473 91 87 75
Justine Aeyels Verantwoordelijke Nieuwsbrief
E. Justine@halovzw.infoM. 0479 47 11 78
Hans De CoomanBestuurslid/medewerker
E. Hans@halovzw.infoM. 0475 49 78 43
Ann PeetersBestuurslid/medewerker
E. Anneke@halovzw.infoM. 0477 18 52 01
Marinka SevenhansPenningmeester.
E. Marinka@halovzw.infoM. 0477 96 41 88

Regioverantwoordelijken

Doordat het aantal leden van onze zelfhulpgroep een enorme stijging kent en er ook steeds meer mensen op een transplantatie wachten, vonden wij het noodzakelijk om per regio één of meerdere verantwoordelijken aan te stellen. Bij deze verantwoordelijken kunt u steeds terecht met uw vragen, suggesties of opmerkingen of zelfs voor een gewone babbel indien u daar nood aan heeft. Zij worden vanaf nu uw contactpersoon bij Halo. Graag stellen we ze per provincie even aan u voor.

Eric BringmansLimburg
E. eric@halovzw.infoT. 089 41 68 92M. 0498 14 53 79
Edwin ClaesOost-Vlaanderen
E. edwin@halovzw.infoT. 053 67 48 00M. 0476 51 54 07
Bart DuyckWest-Vlaanderen
Griet Van EyckVlaams-Brabant / Brussel
E. griet@halovzw.infoM. 0494 42 48 68
Marinka SevenhansAntwerpen
E. Marinka@halovzw.infoM. 0477 96 41 88